4.3 251.6k Yorumlar 235


Yayınlayan: AllTrails, LLC


İNDİR

Hakkında

İster yürüyüş yapın, ister bisiklete binin, koşun veya yürüyün, AllTrails açık havadaki arkadaşınız ve rehberinizdir. Sizin gibi yol tutkunlarından …

İster yürüyüş yapın, ister bisiklete binin, koşun veya yürüyün, AllTrails açık havadaki arkadaşınız ve rehberinizdir. Sizin gibi yol tutkunlarından oluşan bir topluluktan ayrıntılı incelemeler ve ilham alın. Açık hava maceralarınızı planlamanıza, yaşamanıza ve paylaşmanıza yardımcı olacağız.

AllTrails bir koşu uygulamasından veya fitness aktivite takibinden daha fazlasını sunar. Dışarının aranacak bir yer değil, hepimizin bir parçası olduğu fikri üzerine inşa edilmiştir. Özel rota planlama, köpek dostu, çocuk dostu, bebek arabası dostu veya tekerlekli sandalye dostu parkurları ve daha fazlasını aramanıza yardımcı olur.

◆ Parkurları keşfedin: Dünya çapında 400.000’den fazla rotayı konuma, ilgi alanına, beceri düzeyine ve daha fazlasına göre arayın.
◆ Bir sonraki maceranızı planlayın: İncelemelerden koşullara ve GPS sürüş yol tariflerine kadar ayrıntılı parkur bilgileri alın ve favori parkurlarınızı daha sonra kullanmak üzere kaydedin.
◆ Rotanızda kalın: Telefonunuz veya Wear OS cihazınızla yolda gezinirken planladığınız rotaya sadık kalın veya kendi rotanızı güvenle çizin.
◆ Topluluğunuzu büyütün: Açık hava maceralarını kutlayın ve sizin gibi yürüyüş tutkunlarıyla bağlantı kurarak ilham alın.
◆ Açık hava maceralarınızı paylaşın: Parkurları ve etkinlikleri Facebook, Instagram veya WhatsApp’ta kolayca yayınlayın.

Doğanıza uygun parkurları keşfedin. Antrenman planlayıcıları, yürüyüşçüler, yürüyüşçüler, dağ bisikletçileri, patika koşucuları ve sıradan bisikletçiler için parkurlar. İster sınırlarınızı zorluyorsunuz, ister bebek arabasını zorluyorsunuz, orada herkes için bir şeyler var. AllTrails’in onu bulmanıza yardım etmesine izin verin.

► AllTrails+ ile açık havada daha fazlasını yapın ►
Nerede olmak istediğinizi bulmaya daha az, bulunduğunuz yerin tadını çıkarmaya daha fazla zaman ayırın. Çevrimdışı haritalar, yanlış dönüş uyarıları ve ekstra güvenlik ve planlama özellikleriyle yıllık aboneliğiniz size daha fazla macera için daha fazla araç sağlar.

◆ En yakın parkurları bulmak için sizden uzaklığa göre arama yapın.
◆ Hava kalitesi, polen ve ışık kirliliği gibi canlı rota planlayıcı ayrıntılarıyla bilgi sahibi olun.
◆ Fişi tamamen çekin veya basılı haritalarla bir yedekleme yapın.
◆ Çevrimdışı haritaları önceden indirin ve cep telefonu hizmeti olmasa bile GPS konumunuzu takip edin.
◆ Lifeline ile sevdiklerinizi gelişmelerden haberdar edin.
◆ Önümüzdeki tepelere hazırlanın: Topo haritalarını ve patika haritalarını 3D olarak takip edin.
◆ Yanlış dönüş uyarılarıyla haritaya değil manzaraya odaklanın.
◆ Gerçek zamanlı harita ayrıntılarıyla uydu hava durumunu alın.
◆ Favori yürüyüş parkurlarınızın istatistikleri ve fotoğrafları ile etkinliğinizi kaydedin.
◆ Geri verin: AllTrails her aboneliğin bir kısmını Planet için %1’e bağışlar.
◆ Reklamsız keşfedin: Abone olarak ara sıra reklamları kaldırın

İster milli bir parkta geocaching yapın, ister yapılacaklar listesindeki dağ bisikleti rotalarına göz atın, ister kafanızı boşaltmak için bir patika koşusu planlıyor olun, AllTrails+ harika dış mekanları daha da harika hale getirir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

8.0

Android

8.0

İçerik kaynağı:

Get AllTrails: Yürüyüş, Bisiklet, Koşu & Kamp on Google Play

Kategori

Sağlık ve Fitness

Sağlık ve Fitness

4.3 Rating (251620 Votes )
Fiyat: $ 0

Son güncellemeler

Last updated on 30 Eki 2023

Wear OS kullanıcıları için büyük haber!Artık tüm Parkurların eller serbest keyfini çıkarabilirsiniz! İz bilgilerine, canlı iz istatistiklerine ve — AllTrails + ile — yanlış alın - uyarıları doğrudan bileğinizden çevirin.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 251,620
Değerlendirme
4.3
251.6k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap