Ana Sayfa Blog

Mavi 2’de KAYIP: Kader Adası Artık Android’de Mevcut

Yayınlayan: admin

Ekim 19, 2023

Volcano Forces, hayatta kalma strateji oyunlarının LOST in Blue 2: Fate’s Island’ın resmi Android sürümünü yayınladı. Bu oyun, önceki başlıklarının devamı niteliğindedir. Hikaye, yıkıcı bir uçak kazasından sonra kendilerini yabancı bir adada mahsur kalan bir kurtulanın etrafında dönüyor.

Mavi KAYIP 2 Oyun Özellikleri

Yıkıcı bir uçak kazasından sonra uzak bir adada mahsur kalan bir kurtulan olarak kendinizi heyecan verici ve şüpheli bir deneyime hazırlayın. Oyundaki asıl amacınız bu esrarengiz adanın zorluklarının üstesinden gelmek ve tüm karışıklığın ortasında umudu keşfetmek. Heyecan verici keşif yolculuğunuz boyunca hem doğal engellerle hem de gizli tehlikelerle karşılaşarak kamplar inşa etmek ve bu gizemli arazide gezinmek için hayatta kalanlarla güçlerini birleştir.

LOST in Blue 2: Fate's Island official launch

Manzaranın gündüzden geceye ve dört mevsim boyunca dönüştüğü LOST in Blue 2: Fate’s Island’da canlı bir oyun ortamını yaşayın. Stratejilerinizi güneşli günler veya gök gürültülü fırtınalar dahil sürekli değişen hava koşullarına göre ayarlayın. Her türlü hava, dikkatli kullanım gerektiren kendi zorluklarını beraberinde getirir. Her biri kendine özgü özellikleri ve kişisel geçmişi olan çok çeşitli sakinlerle karşılaşın.

Sakinlerin memnuniyetini garanti altına almak ve topluluğun başarısını sağlamak için, farklı hava koşullarında ve gün boyunca çeşitli zamanlarda nasıl davrandıklarını dikkatlice gözlemlemek önemlidir. Kampınızın enerji seviyeleri, keyif seviyesi, temizliği ve genel refahı arasında bir denge kurmak çok önemlidir. Temel amaç, bu temel faktörleri etkin bir şekilde karşılamak olmalıdır.

Mavi 2’de KAYIP: Kader Adası artık Android’de mevcut

LOST in Blue 2: Fate’s Island artık Android cihazlar için resmi olarak piyasaya sürüldü. İlgilenen oyuncular aşağıdaki resmi fragman videosunu izleyebilirler.

Oyun başlangıçta oynamak için ücretsiz olacak, ancak oyuncular uygulama içi satın alımlar yapabilir. Oyunu Android cihazlarınızda apkpure’dan indirebilirsiniz. Ancak, iOS cihazlarda ne zaman başlatılacağına dair henüz bir bilgi yok.

 

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
APK Nasıl indirilir? APK Nasıl Yüklenir?
Free Fire’ın Yeni Karakteri Ign, Ekim 2023 Güncellemesinde Gelecek
Mavi 2’de KAYIP: Kader Adası Artık Android’de Mevcut
Devil May Cry: Peak of Combat, 12 Ekim 2023’te Beta Testine Başladı
Abd’nin Yeni Haritası Arasında Fungle 24 Ekim’de Yayınlanacak
Trendler